ID e ofertes C64887
Oferta ka 2115 shikime
€1,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
110 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte me letra te paguara dhe nderim vaj filtra te sapo bera, 4 goma te reja. Eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloje prove.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin