ID e ofertes C98138
Oferta ka 2602 shikime
€1,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
1995
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzin 1.2 cc Ngjyra.....: jeshile Kamjo......: manual Fuqia KW..: 55 KM.........: 190000 Pershendetje! Makina eshte ne gjendje Shume te mire: -Xhamat e pare Elektrik -Dopjo AirBag -Bagazhjer me 6 Cd -Drita Antimjergull -Mbylllja qendrore me pult origjinal i Fiat -Gjendja Xhenerike dhe Motorike shume e mire -Ana Vizuale,shume e mirembajtur si brenda dhe jashte -Dokumentat e prera ne dhjetor -Bateri e re -Gomat para te reja -Cdo gje funksionale Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693878939
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin