ID e ofertes C32304
Oferta ka 1119 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Fiat Punto ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
5 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET FIAT PUNTO MOTORI 1.2 BENZINE KAMIO AUTOMATIKE KAMIO DHE NE TIMON PER INVALIDE CMIMI 2500 EURO

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin