ID e ofertes C101655
Oferta ka 1322 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Daihatsu Sirion ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
76 123 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet autovetur Daihatsu Sirion 4x4, 1.3 16v 5 porta kamjo automatike me komanda ke timoni per perdorim manual dhe automatik gjithmon 4x4, konsumi ne qytet 9.2L jashte qytetit 6.5 deri ne 7L varet nga drejtuesi.Opsionet : Kondicioner airbeg pasqyra elektrike xhamat me buton para pas me disqe alumini 4 goma te markes mishelin 60% ne gjendje te mire, 76123 km oerigjinale te vertetuara me numer shasie numrat e telefonit dhe imeilet e serviseve ne Zvicer te garantuara ne gjendje shume te mire pothuajse e re si ne foto pamja eshte njesoj si e katalogut e ardhur nga Zvicra e targuar me dokumenta te bera deri ne 03.2017.Cmimi 2300 euro i padiskutueshem.... Te interesuarit te telefonojne ne numrin +355692116764.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin