ID e ofertes C111515
Oferta ka 1325 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Daihatsu Sirion ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
158 996 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Daihatsu Sirion 1.0 benzine,Viti 2005,tre pistona shume ekonomike,konsumi 4.4/5.0/6.0,me kondicioner,xhama dhe pasqyra elektrike,disqe aluminium,Goma te reja 90%,ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga Zvicra,me dogane te paguar Cel. : 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694491400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin