ID e ofertes C112618
Oferta ka 1518 shikime
€11,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën ,
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Citroën New Berlingo L2N1 1.6 HDi 1+1 Karburanti- Nafte Kambio- Manuale Cilindrata- 1560 Fuqia (kf)- 92 Konsumi - 7.0 ( qytet ) 5.1 ( autostrade ) 5.8 ( miks ) Ngjyra - E BARDHE Peshembajtja- 850kg Volumi- 3.7 m3 - 4.1 m3 Opsionet baze : Sistem frenimi ABS, Gome rezerve, Airbag shoferi, Radio CD-Mp3, Dere e pasme me 2 hapje anash + Dere anesore me rreshkitje, Xhama dhe pasqyra me komandim elektrik, Timon hidraulik me pershtatje ne lartesi dhe thellesi, Mbyllje qendrore me komandim ne distance (pult), Disqe celiku 15" Ajer i kondicionuar Ndarese kabine dopio (metalike dhe plastike) Mbulese e poshtme ne bagazh Ne cmim perfshihen te gjitha taksat vjetore te paguara deri me 27.08.2017 SGS (Kolaudim)- 31.08.2017 Siguracionet Casco & TPL - 27.08.2017 Ofrohet mundesi financimi nga Albania Leasing Sh.a.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0696021022
PartnerLeasing
Tel: 0696021022
Tirane
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin