ID e ofertes C106320
Oferta ka 1929 shikime
€8,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Citroën ,
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
42 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Të dhënat Teknike: Viti i prodhimit : 2013 Motorri: Naftë 1.6 Hdi Kambio: Manuale Kilometra: 42.000 km Fuqia: 90 KF Nr. Dyerve: 5 Nr. Vendeve: 5 Ngjyra: Gri Metalizato Interiori : Zeze Konsumi i kombinuar : 4.3 litra / 100 kilometra. Opsionet 1.Airbag per drejtuesin dhe pasagjerin 2.Airbag anesore perpara 3.Sedilja e drejtuesit me rregullim lartesie 4.Rripa sigurimi me 3 kapje 5.Mbyllje qendrore me pult 6.Xhama elektrike perpara 7.Timon elektrik me rregullim ne lartesi, 8.Kompjuter bordi 9.ABS + ESP 10.Disqe celiku 15" 11.Gome reserve 12.Sedilja e pasme me palosje dhe ndarje 13.Radio CD/mp3 14.Ajer I kondicionuar 15.Drita mjegulle perpara 16.Dorezat e dyerve dhe pasqyrat e jashtme ne ngjyren e makines 17.Pasqyrat e jashtme elektrike dhe me ngrohje Automjeti eshte blere i ri me 0 kilometra . Disponon liber sherbimesh te certifikuar. Mundesi financimi me Leasing. Siguracion Kasko i perfshire ne cmim. Cmimi 8.900 Euro me TVSH.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin