ID e ofertes C101698
Oferta ka 5106 shikime
€10,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet bmw x5 30d motor euro 4 makina i ka te gjitha opsionet e nevojshme ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorike sherbime te bera ne servis te specializuar per bmw makina esht prodhim i vitit 2006 fundi i kesaj prerje, mundesi nderrimi me audi q7 mbi 2007 kundrejt vleres 0686189007

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0686189007
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin