ID e ofertes C122751
Oferta ka 1480 shikime
€19
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW X5 , Fuoristradë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
114 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW X 5 35i. Makina eshte e vitit 2012 me 114.000km. Eshte ne gjendje perfekte si nga ana mekanike si nga ana estetike. Makina ka tavan panoramik dhe sedilje lekure. Ne historikun e saj kjo makine ka patur vetem nje perdoruese.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë