ID e ofertes C39027
Oferta ka 1226 shikime
€7,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 730 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 730D viti prodhimit 2004, full options, automatike tronic+marsha ne timon,tapiceri lekure bezhe,sedilje elektrike.10 airbag,dopio xham dhe xhami para ngjyr lejla, sensor parkimi para dhe mbrapa,sensor shiu + antiverbues,sensor dritash,larje feneresh,DTC kunder rreshkitjes,kompjuter bordi,Pilot automatik,Klima,Navigator,Radio 6CD,Dvd,TV,Telefon on board origjinal BMW,komand zeri, pasqyra elktrike, drita kseno bikseno,ndezje Start-Stop me buton,4 goma te reja me disqe 19'.Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet te sapo bera vaj filtra origjinale te bmw dhe te gjitha dokumentat e paguara, Cmimi 7600 Euro ose ndrrohet.Cel:0693222241Consumo carburante*: 8,2 l/100 km (combinato) 11,3 l/100 km (consumo urbano) 6,4 l/100 km (consumo extra-urbano)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin