ID e ofertes C99547
Oferta ka 1184 shikime
€25,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 730 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte bmw730d modeli i vitit 2007 dhe eshte full opsion, ngjyra eshte jeshile e erret, 58000km orgjinale makina eshte ne gjendje shume shume te mire,tel me blututh,navigator profesional,sensore parkimi para dhe mbrapa,mbyllje qendrore,dyert mbyllen me thithje,sediljet jane me lekure te zeze, 10 air beg,dy sediljet e para jane me ngrohje,radio cd dhe boks per 6 cd,sediljet e pra komandohen ne menyre elektrike,sensor per fshirset e xhamave,frigorifer,pasqyra komandohen ne menyre elektrike,xhamat e mbrapme jane me ngjyre te errta dhe grilat anash dhe mbrapa je orgjinale dhe komandohen ne menyre elektrike, makina eshte me targa TR Eshte OKAZION. Cel. : 0682595230

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682595230
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin