ID e ofertes C2342
Oferta ka 1085 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet BMW 530 diezel automat, navigator me 2 CD me ekran te madh, pasqyra me sensor dhe palosje, sensor shiu, tavan xhami, tempomat, bi xenon, disqe dhe goma 17 te reja, sherbimet te gjitha te kryera, dokumenta deri ne Maj 2015. Cel. : 069 294 3386

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin