ID e ofertes C104185
Oferta ka 2180 shikime
€7,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 530—3.0 Diesel , Viti Prodhimit Dhjetor 2004 , LOOK M-POWER , sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje klima tronik 2 celsa hapje mbyllje qendrore disqe alumini drita kseno navigator tel tv dvd komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie sensor parkimi… me letra te gjitha te paguara …Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---7900 Euro I diskutueshem ose nderrohet.. Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---KLODI Cel-069 45 77 877 Facebook---Auto Metaj Instagram--AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin