ID e ofertes C2403
Oferta ka 1120 shikime
€8,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 530 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW 530—3.0 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2004 LOOK M5-POWER….Kamio automatic tiptronik sallon lekure seidlje elektrike klima tronik hapje mbyllje qendrore disqe alumini femer me lupa drita kseno navigator tel tv dvd komando ne tikmon kompjuter bordi limitator shpejtesie …E sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike…. Cmimi---8500 Euro I diskutueshem ose nderrohet.. Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin