ID e ofertes C95283
Oferta ka 2532 shikime
€7,740
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 325 Seria 3 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
190 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Sallon lekure, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, baxha xhami,perde elektrike... Makina esht ne gjendje perfekte ka 208000 km origjinale !!! te tera sherbimet e bera ska nevoj per asgj.. !! Tapiceria shum e paster si brenda dhe jashte !! Ka hyr ne shqiper ne dhjetor 2015.. I esht hedhur impianti gazit ne shkurt me 2 vjet garanci!! Ndrrohet me makin kamio automatike +\- diferencen !

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 0699104444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin