ID e ofertes C124769
Oferta ka 4532 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
BMW 325 Seria 3 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
325 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

BMW325xi(Xdrive) Automat (tip tronic) 2006 325000 km,me libër shërbimi Full Option,e ardhur nga Zvicra dhe e targuar.Makina është në gjendje perfekte si nga brenda dhe nga jashtë!! Makina disponon abs,esp,(4×4),dual klima,drita auto,bi-xeno,larje fenerësh,pilot automat,komanda në timon,xhama dhe pasqyra elektrike+palosje,tavan xhami panoramik (dopio baxha),sedilje elektrike,navigator,dvd,bluetooth,aux,sistem muzike me (SUBWOOFER) origjinal nga fabrika,ngrohje sediljesh,sedilje lëkurë ngjyrë pana,ndriçim tek dorezat led,sensora parkimi para dhe mbrapa,ndezje me start,ganxhë për tërheqje elektrike,xhama të zinj origjinal nga fabrika,disqe alumini 17,goma 100% Michelin,2 çelsa dhe libra shërbimesh.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Jorgo Gjikondaj
Tel: 0696446246
Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, dritare elektrike, esp, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, pasqyra elektrike, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë dritash, xhama elektrikë