ID e ofertes C2288
Oferta ka 3503 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 Allroad ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes vetur audi a6 4×4 v6 allroad ...makina esht full option..makina esht ne gjendje perfekte duke ja nisur nga llamarina ashtu sikurse dhe tapiceria e brendshme e cila esht lekur jeshile ..makina esht me jastek ajri ka 4 nivele ngritje per rrug malore ..sedilje me ngrohje,timoni me ngrohje,klima kondicioner me zona,baxho me hapje,navigator,kompjuter bordi,makina esht e fundit te 2001 ..look i 2005 ..bagazhjer me 6 cd,drrita ksenon,paket,pasqyra elektrrike me palosje,levizje e pozicionit te timonit posht lart anash me komand elektrronike edhe shum opsione tjera ...makina esht ne gjendje perfekte pune sapo i jan n drruar jasteket e ajirit te sjellura nga gjermania..makine komode mjaft e rehatshme ..kilometrra origjinale cdo gje perfekte.makina ska nevoj per asnje servis minimumi per t pakten 2 vjet ose me shum n rast mir perdorimi.THEKSOJ:une nuk jam trregtar e as jam munduar ti ul makines sikur 1 kilometer cdo gje esht origjinale n makin plus esht e rrall ne llojn e saj per arsye te marshit manual..te gjith allroadet jane me kamjo automat.. Nqs merrni per ndrrim ju lutem flisni me vlera reale per makinen tuaj mbas ores 9pm vetem sms der ne 12 pm Cel. : 0685738225

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin