ID e ofertes C67724
Oferta ka 1296 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A6 Allroad , 4x4
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bezhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte full, drita kseno te gjatat e shkurtat. Sendile gjys lekur gjys pece, levizje elektrike. 6 airbag. Me sensor mbrapa, dhe sensor shiu. 4 xhama elektrik. Taksa te paguara per 1 vit. Disqe 17. Ngrohje ftohje me klima. Hapje mbyllje me pult. Makina eshte 4×4.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin