ID e ofertes C1400
Oferta ka 1684 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet audi a4 tdi 2.5 nafte motori v6 4 x 4 195.000 km 6 marsha berlina ngjyre gri metalixato me 5 dyer.xhama te zinje mbyllje me pult kamjo manuale pilot kontroll me kondicjoner clima airbag disqe sport abs navigator sterio me dvd mp3 kushton 500 euri i perfshire...fener mjegulle pasqyra elektrike sensor parkimi e te tjera ... E sapo ardhur nga italia te gjitha sherbimet e kryera ne itali ne menyre te regullte ..rripi,pompa e naftes,alternatori frenat disqet jane nderruar,punime me fature liber shenimi. me dogane te paguar me targa shqiptare dhe sikuracion deri me 2016 makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike si dhe nga pamja e jashtme.Cmimi 4100 per info kontaktoni ne +355695744604

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin