ID e ofertes C107644
Oferta ka 3230 shikime
€3,750
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
162 321 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: jeshileKamjo......: manualFtohja.....: KlimaFuqia KW..: 85KM.........: 162321 [B][SIZE=5]AUDI A4 VITI 2001 MOTORR 1.9 NAFTE E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , GATI PER TARGA , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME CLIMA BIZONA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, MBYLLJE QENDRORE ME PULT, KOMPJUTER BORDI , TAPICERI LEKURE BEZHE, DISQE ALUMINI R17 , PILOT AUTOMATIKE, KASETOFON ME USB , DRITA KSENO me te gjitha sherbimet e kryera .gati per targa Cmimi I padiskutushem 3750 euro tel 069 44 91 400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin