ID e ofertes C40404
Oferta ka 1768 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A4 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A4 viti 2003 TDI me I te kuqe 4X4 full option Sendilje elektrike lekure me ngrohje para dhe mbrapa Navigator, Clima, ABS, ESP , baxho , perde origjinale, gomat e reja, disqe 17, ndrrimi i marsheve ne timon Mundesi nderrimi + - diferenca Cmimi:4400euro Kontakt ,, Whatsapp ,, Viber ,,cel :0683878174

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin