ID e ofertes C60282
Oferta ka 2349 shikime
€6,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A3—2.0 Diesel S-LINE me 186.000 km Viti Prodhimit Dhjetor 2004 Kamio automatic hapje mbyllje qendrore disqe alumini pasqyra me sinjale me LED klima tronik kompjuter bordi sedilje me ngrohje drita kseno bi kseno sallon gjysem mershin gjysem kamosh navigator cd player bagazhier komando ne timon ..Letra te gjitha te paguara deri ne Dhjetor 2016 …Te gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..Eshte shum e paster si nga brenda dhe nga jashte..Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi…Flm Cmimi—6700 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel--069 52 16 970 Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin