ID e ofertes C118801
Oferta ka 3938 shikime
€2,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
2
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Audi A3 1.9 nafte model fun 2002 me motorr medeli tip i ri, makina eshte ne gjendje shum te mir me gjitha sherbimet e bera,vaj filtra plus gjitha sherbimet xhenerike te sapo kryera dhe goma te reja plus mbushja me gaz e klimes ,makina eshte shum ekonomike 4.5lt max 5lt per 100km dhe e shpejte motorin e ka super ne gjendje,makina nuk ka nevoj per asje lloj nderhyrje apo sherbimi i gatshem per cdo lloj prove me mekanikun tuaj. Makina i ka letrat deri ne fun te nentorit 2018. Per cdo lloj prove kontaktoni ne nr 0673435279

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin