ID e ofertes C28096
Oferta ka 1472 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
90 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esht blere tek Audi Tirane me 0 km. Fuqia motorrike 1.9 nafte, 4 dyer , full option. Perdorur nga nje dorë ,makina eshte gjendje 'Perfekte'. Te gjitha shërbimet e mundshme te sapo bera 'te audi' si dhe dokumenta te sapo bera.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin