ID e ofertes C27139
Oferta ka 1698 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Audi A3 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
158 320 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Audi A3 S-Line Viti prodhimit 2004 Diesel 2.0 130 KW 158.320 KM (te kaluara) Klima (Kondicioner) Disqe 18, goma te reja. Me targa shqiptare dhe Siguracion Kasko deri ne 11 Gusht 2016 te sapopaguara. Vaj dhe Filtra te saponderruara. Ne gjendje perfekte. ÇMIMI 3300 Euro*

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin