ID e ofertes C126065
Oferta ka 461 shikime
€4,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen up! , Veturë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen up, manuale 1.0 benzine viti 2015, makina eshte ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e bera dhe dokumentat deri ne vitin 2022. per cdo informacion me shume na kontaktoni ne nr.0699163388

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, disqe celiku, drita mjegulle, gomë rezervë, mbyllje qëndrore e dyerve, radio/cd, sediljet pas të palosshme, timon elektrohidraulik, timon lëkure, xhama elektrikë