ID e ofertes C68390
Oferta ka 2487 shikime
€6,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Sharan , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet vw sharan 1.9 nafte kamie manuale fundi i 2005.eshte ne gjendje shume te mire dhe te gjitha sherbimet jane bere te volswagen.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin