ID e ofertes C2332
Oferta ka 1029 shikime
€9,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Phaeton ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
138 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet wv phaeton viti 2004 benxin 3.2 177 KW DHE 241 CV konsumi 8.5 l/100km autostrad ,I sapo ardhure nga zvicra me 138000 km me garanci ke volsvagen. Me dogan te paguare dhe taksa te sapo prera per 1 vit, 8 pal goma 4 goma dimri M+S ne gjendje 70% dhe 4 goma te reja bridgeston te sapo vendosura me vler 920€ te 2015. Ekstra: Baxha xhami .12 airbag. Xhamat te gjith dopjo. Xhami par me ngjyre kundra djellit.drita kseno e bikseno.sensor gomash. Serdilje me ngrohje ftohje me memorje me masazh . Perde elektrike orgjinale .Klima para dhe mbrapa. Me 2 celsa orgjinal me liber sherbimesh .me jastek ajri para dhe mbrapa me 3 nivele. Sherbimet te sapo kryera ne zvicer. Navigator sensor parkimi etj makina jepet me cfardo garancie dhe kontrolli.9200€Cel. : 0695777779

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin