ID e ofertes C3063
Oferta ka 935 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Phaeton ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion PHAETON bej dhe ndrrime . 3.0 dizel teper e shpejt , 4x4 teper komode sedile ngorje ftohje , masazh , xenon bi xenon , sensor parkimi , baxho xhami , etjEmri: enio Telefon: 0692049099

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin