ID e ofertes C62868
Oferta ka 1462 shikime
€7,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

W Passat 2.0 Diesel Viti Prodhimit 2006 me 170.000 km origjinale kamio automatik me xhama te zinj origjinal disqe alumini navigator klima tronik kompjuter bordi disqe alumini gomat te reja sensor parkimi mbrapa 2 celesa origjinal..Me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..Letra te gjitha te paguara . Cmimi---7600 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel-0682036363

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin