ID e ofertes C33314
Oferta ka 953 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Volkswagen Passat 2.0 TDI,ngjyre e zeze,kambio manuale 6+1,ndezje start-stop,disqe alumini,pasqyra elektrike me mbyllje,navigator origjinal Passat,tapiceri stofe shume e paster,kondicioner,viti 2007,fenere me lupe,km 183000 origjinale me liber servisi,xhama elektrik,komanda ne timon,sensor parkimi para mbrapa,kater goma te reja,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerrike me sherbime te bere ne Gjermani.Makina e sapoardhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 8000EURO.Faleminderit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin