ID e ofertes C29868
Oferta ka 1019 shikime
€6,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina esht bler me 0km esht perdorur nga vetem nje pronar. Serviset jan kryer tek bosch tirane dhe makina eshte ne gjendje shum te mir. Makinen mund ta provoni dhe ta kontrolloni kunte deshironi. Konsumi 6 litra ne qytet ruge te gjat 5 litra. Goma 80% kondesiner ngrohje sediljesh sensor shiu dhe cdo gje e ka funksionale

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin