ID e ofertes C924
Oferta ka 1206 shikime
€10,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
177 100 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VOLKSWAGEN PASSAT SW. Xhama me nuancë jeshile, sedilje sport, sedilje me ngrohje, tregues i temperaturës së ambientit, CD 'changer', Disqe 16", sistem alarmi, sensorë për presionin e gomave, ndricim Bi-Xenon, funksion 'Auto-Hold', dalje për 'Multimedia' me kartë dhe kabëll. Makina është importuar nga Gjermania me libër servisi dhe ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar nga Volkswagen. Cmimi me T.V.SH dhe doganë të paguar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, dritare elektrike, esp, klimë automatike, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, sensorë shiu, timon elektrohidraulik, timon multifunksion