ID e ofertes C6491
Oferta ka 1090 shikime
€7,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

I sapo ardhur nga Gjermania : Volkswagen Passat 2.0 Tdi , Automatik Dsg , viti 2006 , me keto extra : Exterior: Fenere bixenon , chrome paket , drita assisti ne kthese , sensore parkimi , stopa LED . sobe ngrohjeje me pult etj. Interior:Navigator, Klimatronik , Sedilje me ngrohje , komanda ne timon , telefon ne bord , radio cd , mp3 , aux , dvd , tmc ,bagazhier cd , xhama elektrik. etj. Makina ka 200.000 km origjinale me liber servisi (te garantuara ) , me goma 80% , Makina eshte perfekte nga cdo ane teknike dhe visuale. Cmimi : 7700 Euro Cel: 0697521978

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin