ID e ofertes C113588
Oferta ka 2145 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1900 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

vw passat.1.9 tdi me nje te kuqe.klima,disqe alumini, taliceri lekure, dvd, gjendje sh e mire motorike dhe gjenerike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, gomë rezervë, klimë automatike, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra të palosshme, sedilje lëkure, sistem navigimi, timon elektrik, veshje lëkure, xhama elektrikë