ID e ofertes C110401
Oferta ka 2404 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
163 212 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volksvagen pasat 1.9 TDI viti 2004e sapoardhur me dogane te paguar,me climatronic, xhama dhe pasqyra elektrikembyllje qendrore me pult, kompjuter bordisinjale ne pasqyre , disqe alumini me te gjitha sherbimet e ktyera gati per targa 0675655726

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0675655726
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin