ID e ofertes C1131
Oferta ka 1255 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Passat ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
188 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI KAMBIO AUTOMAT DSG E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGAN TE PAGUAR... ME KETO TE DHENA ME NAVIGATOR ME KLIMA ME DY ZONA BAGAZHIER ME 6 CD SENDILJET ME NGROHJE PILOT AUTOMATIK XHAMA JESHIL ORIGINAL ME DISQE ALUMINI 17 ME GOMA TE REJA PASQYRA ELEKTRIKE 2 CELSA ME PULT DHE KRYESORJA MAKINA I KA TE GJITHA KM REALE ME LIBER SHERBIMESH DHE SAPO ESHTE NDRRUAR RRIPI I MOTORRIT "KIT" + VAJI MOTORRIT DHE VAJI I KAMBIOS I SAPO NDRRUAR NE GJERMANI... JAM I GATSHEM PER CDO LLOJ PROVE Cel. : 0692109922

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin