ID e ofertes C35895
Oferta ka 860 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen New Beetle ,
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Volkswagen new beetle fundi 2006 cabrio me buton kambjo automat tip tronik sedilje lekure me ngrofje disqe 17 orgjinale bagazhier me 6 cd sensor parkimi para mbrapa shum e vecant dhe e bukur si makin e mbajtur ne garazhd ne gjendje prefekte

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin