ID e ofertes C40707
Oferta ka 939 shikime
€6,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Jetta ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Volkswagen Jetta 2.0 TDI, ajer i kondicionuar, sensore parkimi, 6 airbag, 4 xhama elektrik 2 celesa me pult etj. Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe ka dogane te paguar,ka 159.000 km origjinale me liber sherbimesh ,servisin e fundit e ka kryer me 146.000 km ne 04.2013,kolaudimin e fundit (Tüv) ne Gjermani e ka bere ne 09.2013 me 155.00 km. Ne gjendje perfekte teknike dhe optike!!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin