ID e ofertes C59609
Oferta ka 875 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Golf Plus , Veturë
Prodhimi:
2005
Kilometrazhi:
199 230 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti : Nafte Kambio : Manuale Ftohje : Kondicioner Ngjyra : Blu e erret Motorri: 1900 Konsumi : 7 litra/100km Viti i prodhimit : 2005 Km: 199230 km Cmimi : 4800 Euro Makina ka 5 vende, 5 dyer, disqe alumini, 5 marshe, radio, mp3, xhama elektrike, mbyllje me pult. Eshte me dogane te paguar dhe dokumentacion te rregullt, me siguracion kasko dhe TPL. Eshte ne gjendje shume te mire. Tel : 0694033377 e-mail: [email protected]

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, dritare elektrike, esp, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, radio/cd, xhama elektrikë