ID e ofertes C9190
Oferta ka 1280 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Volkswagen Beetle ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e hapur Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........:Volswagen Beetle , viti 2003 NAVIGACION SISTEM (ekran i madh) MP3 -Bluetoth me hapje dhe mbyllje te ekranit me pult dhe butonNafte , Manual , xhamat elektrik , Disje 15-tshe AluminiGoma Mischelin 90%, Boja. e Makines komplet e Paster asnje lloj gervishtjeeGjithashtu & Brenda ne TapiceriSendilje me ngroje , Airbag , Abs , Teper ekonomikeMakina ne gjendje perfekte motorrike dhe optikeTe gatshem per cdo lloj kontrolli nga ana juajE sapo ardhur nga gjermaniaCel. : 069 385 2222

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 069 385 2222
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin