ID e ofertes C37486
Oferta ka 655 shikime
€2,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
149 840 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsye mos perdorimi. Makina eshte e gatshme per cdo lloj kontrolli. consumi:5,4 l/100 km (combinato) 7,4 l/100 km (consumo urbano) 4,3 l/100 km (consumo extra-urbano

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin