ID e ofertes C106571
Oferta ka 1637 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
114 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

AUTO 999 TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.3 BENZINE VITI 2002 PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUESE PASQYRA ME NGROHJE KOMPIUTER BORDI KLIMA RADIO-CD XHAMA ELEKTRIK FENELINA 2 CELSA ABS* ESP SRS ASR 6 AIRBAG GOMA TE REJA* NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR Cel. : 0662094999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662094999
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin