ID e ofertes C96941
Oferta ka 1653 shikime
€2,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota Yaris ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

TOYOTA YARIS, MODEL 2000 , MOTORR 1000 CC BENZINE ,150.000 KM ORIGJINALE, KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , 4 PORTA , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2300 EURO. CEL : 0692765740, 0698506543 Tel. : 0692765740

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692765740
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin