ID e ofertes C127155
Oferta ka 241 shikime
€39,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Toyota FJ , 4x4
Prodhimi:
2013
Kilometrazhi:
110 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

110.000km - 4000 benzine V6 - 4x4 - 260 kuaj fuqi - 10.000km te bera ne shqiperi - Te gjitha sherbimet e bera (vajra, gomina, filtra, rripa) te shenuar ne libreze - Amortizatoret mbrapa te rinj - pasqyrat te reja - shume e paster - impiant muzike jbl - sensor dhe kamer mbrapa - Cmim i negociueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, bluetooth & usb, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, klimë automatike, klimë manuale, mbështetëse krahu, mp3, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi