ID e ofertes C3414
Oferta ka 1319 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo , Veturë
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
800 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart i 2002me dekumenta targa AA , kondicioner , esp , dhe te gjitha sherbimet e kryera shitet ose preferohet te nderohet 0668008777( viber ) ose (whats up)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin