ID e ofertes C99596
Oferta ka 1272 shikime
€4,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
11 200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: BenzinNgjyra.....: e zezeKamjo......: automatikFtohja.....: KondicionerFuqia KW..: 55KM.........: 11200smart fortwo 1.0 benzin viti prodhimit dhjetor 2007 kamje automatike kondicjoner fener me lupa tavan xhami panoramik xhama elektrik mbyllje me pult makina e sapo ardhur nga franca edhe i eshte paguar dogana e pa perdorur asnje dit ne shqiperi makina eshte bler nje femre ne franc dhe kte mund tjua vertetoj makina ka 112 mi kilometra origjinale te sajat makines i jan ndrruar vaj filtra ferrota dhe makina aktualisht ska nevoj per asnje lloj sherbimi edhe targat e sapo nxjerra makina shitet 4999 eu kurse me ndrrim makina ka cmimin fiks 5800 eu te interesuarit kontakt ne nr 0694250044 ose viper dhe watsup .Cel. : 0694250044

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694250044
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin