ID e ofertes C34375
Oferta ka 1018 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
78 260 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart ForTwo 600CC Benzin Viti prodhimit Dhjetor 2001 Kamio automatic-tiptronik klima abs srs esp cd player mp3 xhama pasqyra elektrike hapje mbyllje qendrore tavan xhami panoramik…Super ekonomik Dogana e paguar+TVSH gati per targimTe gjitha sherbimet e bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi—2000 Euro I diskutueshem Cel-0696333033---VDFClub---Viber—WhatsAp---EMPORI

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin