ID e ofertes C28565
Oferta ka 3132 shikime
€3,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForTwo ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Smart ForTwo 800CC CDI Diesel Viti Prodhimit 2002 Letra te gjitha te paguara Targa AA Kamio automatic tiptronik cd player bagazhier me 6 cd origjinal sallon lekure ngjyre I kuq shum I paster tavan xhami panoramic ABS SRS ESP xhama elektrike gomat 80% disqe alumini klima hapje mbyllje qendrore…Te gjitha sherbimet bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi---3200 Euro I diskutueshem (JO NDERRIM)

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin