ID e ofertes C89773
Oferta ka 848 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Smart ForFour , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
113 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

viti 2005 e sapoardhur dhe sapotarguar ,dokumenta te paguar deri ne shkurt 2017 ( perfshire siguracion , taksa, kolaudim )SUPER EKONOMIKE 200 LEKE PER 100 KM ( impjanti i gazit sekuencial LOVATO i montuar ne vendin e origjines itali)me kondicioner , mbyllje qendrore me pult, xhama elektrike, kompjuter bordi , sinjale ne pasqyre me disqe alumimi,me te gjitha sherbimet e kryera ( distribucioni eshte me zinxhir)jane te lutur te kontaktojne vetem personat e interesuar per makinen, (JOO NDERRIM) FLMtel 0682357775

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

\